SAP Mobil Onay

Zamanının önemli kısmını ofis dışında veya mobil cihazlarla geçiren çalışanlar, yöneticiler için tasarlanmış bir uygulamadır. SAP sisteminde onay gerektiren süreçlerde onayların mobil cihazlar üzerinden kolayca verilebilmesini sağlamaktadır. Kişiler e-postalarını görüntüleyebildikleri her ortamdan kendilerine iletilen "onay taleplerini" cevaplayabilmektedir. Masa başında bulunulmadığı durumlarda iş süreçlerinde gereksiz beklemelerin önüne geçmektedir.


Mobil Uygulamalar

Mobil Saha Satış Otomasyonları - MOSS

MOSS, küçük ve büyük ölçekte satış ve dağıtım yapan şirketler için tasarlanmış bir mobil saha satış otomasyonu yazılımıdır.

Mobil Saha Yönetim Uygulamaları

Rakip ürün fiyatlarının ve sahadaki envanterlerinin kontrolü ve takibi için geliştirdiğimiz ürünler ile müşterilerimizin satış dışındaki saha yönetimi ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Özel Mobil Çözümler

Bireysel yaşamda ve iş hayatında mobil cihazların hakimiyetine paralel olarak, bu cihazlarda kullanılabilecek iyi tasarlanmış yazılımlarla iş hayatında sürat ve verimliliği arttırmak bir yarışa dönüşmüştür.

SAP Mobil Onay

Zamanının önemli kısmını ofis dışında veya mobil cihazlarla geçiren çalışanlar, yöneticiler için tasarlanmış bir uygulamadır.