ALİS

ALİS, firmaların müşterilerine, misafirlerine ve kendi çalışanlarına kontrollü internet erişimi sağlayan bulut tabanlı ürünümüzdür. Güvenli internet erişmi sağlar, farklı kimlik doğrulama yönetimlerini destekler. Grup bazlı yetkilendirme imkanı tanır. İnternet erişimine ilişkin kanunların gerektirdiği kayıtların tutulmasını sağlar. Sade ve kolay kullanıma sahip yönetim paneli üzerinden teknik uzmanlık gerektirmeden internet yönetimi işlemlerinizi yapabilir, erişim raporlarına ulaşabilirsiniz. ALİS ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle temasa geçiniz.


Altyapı Hizmetleri

Terminal Server

İstemcilerin (thin client) sunucu altyapısı üzerinden kullanımını sağlayarak, müşterilerimizin kişisel bilgisayarlarının yaşatma, güvenlik ve lisans yönetimi zorluklarını önemli ölçüde ortadan kaldırıyor, maliyetlerini düşürmelerini sağlıyoruz.

Sunucu Sanallaştırma

Sunucu sanallaştırma ile birçok sunucu fonksiyonunu daha az donanım ile maliyet avantajı sağlayarak ve performans kaybı olmadan yerine getirmenizi sağlıyoruz.

Güvenlik Danışmanlığı

Karşı karşıya olduğunuz risk ve tehditleri ortaya koymak, bunlara karşı alınması gereken önlemleri tespit etmek, veri güvenliği ve kurumsal kaynak kullanım standartlarınızı belirlemek için sizlerle birlikte çalışabiliriz.

ALİS

ALİS, firmaların müşterilerine, misafirlerine ve kendi çalışanlarına kontrollü internet erişimi sağlayan bulut tabanlı ürünümüzdür.