dijital.bağlılık

Bayi ya da müşterinize yaptığınız  satışları geliştirebileceğiniz, öne çıkarmak istediğiniz ürünlerin alımını özendirebileceğiniz  bağlılık ürünümüzdür.  Firmanızın sunduğu ürün ya da hizmetleri  alanlar ve/veya satanlar toplayacakları puanlar ile ödüllendirilebilir.  Dönemsel ya da sınırlı süreli kampanyalar ile  satışlarınızı  geliştirebilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi yönetebilir, kayıtlı müşterilerinizin bağlılık seviyelerine göre sınıflandırabilirsiniz. Hem kayıtlı hem de potansiyel müşterilerinizle web sayfası, sms ya da  mobil uygulaması üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 


Dijital İş Yönetim Platformu

Şirketinizi dijital dünyaya taşımak için en uygun yöntem. Şirketinizin iş süreçlerini üzerinde yönetebileceğiniz kurulum ve kullanımı kolay entegre bir yazılımdır.

Bayi ya da müşterinize yaptığınız  satışları geliştirebileceğiniz, öne çıkarmak istediğiniz ürünlerin alımını özendirebileceğiniz  bağlılık ürünümüzdür.

Hangi alanda faaliyet gösteriyor olursanız olun bir bayi veya benzer bir organizasyon iseniz satış, satınalma, stok yönetimi ve cari takibi işlemlerinizi tam entegre ve gerçek zamanlı çalışan “dijital.bayi” ürünümüz ile güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ürün, etiket veya ambalaj tasarımlarınızı basıma göndermeden önce tüm departmanlarınıza eş zamanlı kontrol ettirebileceğiniz ürünümüzdür.

İş süreçlerinizi kod geliştirmeden modelleyebileceğiniz workflow ürünümüzdür. İstediğiniz süreci görsel tasarım aracı ile kısa sürede modelleyebilir, belirleyeceğiniz sahalar ile teknik bilgi gerekmeden web formları tasarlayabilir ve akışlarınıza uygun onay mekanizmaları oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir iş talebinin iç sipariş ( veya ticket ) olarak sisteme tanıtılması sonrasında, iş tamamlanıncaya kadar geçen tüm aşamaları kişi, iş, harcanan süre ve geçen zaman yönleriyle takip edebileceğiniz bir sistemdir.

Market ve benzer yapıdaki işletmelerin satınalma, stok yönetimi ve satış işlemlerini yürütmesi için hazırlanmış yazılımımızdır.

Şirketinizin, lojistik tedarikçileriniz ve müşterilerinizin nakliye operasyonlarının performans ve maliyetlerini daha etkin yönetmek için kullanabileceğiniz ürünümüzdür.

Dijital ürün porföyümüzün "İş Analitiği" çözümüdür. Operasyonel sisteminizdeki veri tabanından veri çekerek çok boyutlu, görsel destekli analizler yapmanızı sağlar.